Life Coach For Immigrants

Trenerka Rozwoju Osobistego dla emigrantek z Polski • Life Coach For Immigrants

Jesteś Polką, mieszkasz w Stanach,

Życie na emigracji jest trudniejsze niż myślałaś…

Moja misja to budowanie silnych Polek na emigracji.

Chcesz być jedną z nich?

Girl Looking down

Niech zgadnę...

Patrząc na swoje życie, musisz przyznać: nie każdy kogo znasz, wykorzenił swoje życie i zaczął od nowa 5000 mil od domu… Wielu zabrakło odwagi, a ty owszem, dałaś radę! 
Problem polega na tym, że dziś nawet pomimo wszystkich twoich osiągnięć..

Czujesz, że zawsze musisz pracować i starać się bardziej niż inni. Jesteś silna, ale ta ciągła presja jest NAPRAWDĘ męcząca.

Jeśli miałabyś być ze sobą szczera, nie czujesz się pewnie w obecności Amerykanów. Cała ta przygoda emigracyjna oskubała cię z tej nikłej pewności siebie którą z czasem zbudowałaś w Polsce.

Nie jesteś z tego kraju. Masz akcent. Twoja zdolność mówienia po angielsku nie równa się twojej umiejętności wyrażania się po polsku… Do tego  czasami po prostu nie masz najmniejszego pojęcia, o czym Amerykanie rozmawiają.

Masz wrażenie, że niezależnie od tego, jak doskonale będziesz mówić po angielsku, Amerykanie i tak nie będą cię w 100% rozumieć. Nigdy tak do końca nie dowiedzą się kim naprawdę jesteś. Nie poznają twojej głębi. Nie znają Twojego pochodzenia i nie są w stanie docenić tego, jak daleko zaszłaś.

Czujesz że nie dokońca tu pasujesz. Zdarza się że w sytuacjach towarzyskich czujesz się naprawdę samotna. Wtedy naprawdę tęsknisz za przyjaciółmi i rodziną z Polski. Za byciem Polką w Polsce.

Jesteś zmęczony ciągłym dbaniem o potrzeby innych. Wiesz że powinnaś praktykować miłość własną… “self love”

Tylko jak to robić?

Wiesz, że czasem warto po prostu powiedzieć „NIE”, ale boisz się, że sprawisz innym przykrość.  Często czujesz się wykorzystana i niedoceniana.

powinnaś być bogata i dzielić się tym wszystkim z innymi...
w końcu mieszkasz w ameryce...

Znajomi, rodzina, którzy nadal mieszkają w Twoim kraju ojczystym myślą, że twoje życie jest super, bo tak wygląda w mediach społecznościowych...
Ty dobrze wiesz, że wcale takie nie jest...

Co tu jest nie tak?

Nic. Większość z nas po prostu mam zachwianą perspektywę tego jak to wszystko "powinno" wyglądać. Mamy wizję tego jak miało być i niestety mija się ona dość znacznie z rzeczywistością, ale to naprawdę normalne.


Kochana moja, przede wszystkim wiedz, że jeśli jest ci źle i czujesz że życie powinno być lepsze, to zupełnie, zupełnie normalne.

Szczególnie tu, na emigracji. Gdy się żyje tak daleko od ojczyzny samotność i poczucie odizolowania stają się naturalną częścią codzienności. Do tego dodajmy codzienny stres, niepokój i niepewność o to co przyniesie przyszłość...
To wszystko zbiera się na konkretny ciężar emocjonalny. Jeśli nie wiesz jak sobie z nim radzić będzie się on gromadził i miesiąc po miesiącu, rok po roku będziesz odnosiła wrażenie, że Twoje życie jest coraz trudniejsze... ale nie musisz cierpieć.
Pozwól, że ci pomogę!

Mam na imię Ewelina

Pracuję z emigrantkami, które wierzą że mogą żyć inaczej. Walczyć o swoje szczęście, spełniać swoje marzenia.
Ale by mieć na to siłę trzeba nauczyć się o siebie naprawdę dbać. Wtedy będziesz się czuła naprawdę silna od środka. Pomagam zmienić wewnętrzny głos krytyka na ciepły, kochający głos najlepszej przyjaciółki.

Ewelina Konyndyk LIfe Coach for Immigrants

czy jesteś gotowa...

Zmienić coś w sobie naprawdę?

Kto wie? Być może przeczytałaś już sporo książek z działu “self help”. Wiesz co robić, ale tego nie robisz…  

Dlaczego tak jest?  Książki “self help” są doskonałym wprowadzeniem do tematu, ale prawdziwa zmiana dzieje się wtedy gdy odkryta w nich wiedza ma swoje zastosowanie w praktyce. Jestem tym dodatkowym ogniwem który pomaga wprowadzić te zmiany.

Większości z nas się wydaje, że rozwiązaniem jest zmuszać się do wysiłku. Uprzeć się i iść do przodu. To działa, ale nie na długo, ponieważ przy takim podejściu ignorujemy wiele swoich potrzeb i zamiast się wzmacniać utwierdzamy się w przekonaniu, że musimy siebie krzywdzić i cierpieć. Aby nasza wewnętrzna ewolucja przyniosła rezultaty, jej proces powinien się opierać na miłości własnej. Robisz coś bo siebie kochasz i wiesz, że jest to dla ciebie dobre, a nie dlatego że czas na atak z batem w ręce.

Gdy pracujesz z trenerką rozwoju osobistego masz przy sobie kogoś kto jest po twojej stronie, kto ci kibicuje. Ale też osobę która z boku zwraca uwagę na to jak toczy się ten proces. Na czym się opiera? Kiedy walniesz głową w mur i twoja sabotażystka będzie próbowała wpłynąć na twoje działania, z moją pomocą zanurkujesz głęboko w swój umysł i znajdziemy myśli i uczucia, które stoją ci na drodze.

Każda zmiana pobudza tą naszą wewnętrzną sabotażystkę. Z moją pomocą skutecznie zaadresujesz tendencje do walki z pozytywnymi zmianami, które wprowadzasz w życie.

Life coach for immigrants

Nauczyć się troszczyć się o swoje potrzeby?

Jak się czujesz na co dzień? Masz energię by robić wszystko co chcesz zrobić? Czujesz satysfakcję, szczęście, czy wdzięczność? Niezbyt często, prawda? 

Wiele z moich klientek zatrudnia mnie bo czują się totalnie wyczerpane życiem i przytłoczone nadmiarem spraw. Wiedzą, że coś trzeba zmienić bo życie jest po prostu z roku na rok trudniejsze. Coś trzeba zmienić… ale co i jak żeby były konkretne rezultaty.

Życie jest stresujące. Po prostu jest. Nie ważne czy będziesz mieszkała tu, czy w Polsce. Stres jest gwarantowany, to po prostu część życia. Pytanie jest takie: Co robisz by wspierać siebie samą biorąc pod uwagę te wszystkie obowiązki z którymi się na co dzień borykasz?

Z moją pomocą stworzysz struktury i procedury, które pomogą ci zorganizować codzienny chaos. Nauczę cię jak oceniać wydarzenia, związki międzyludzkie, dni… tak by iść do przodu i nie powtarzać starych błędów. Dzięki temu krok po po kroku twoje życie zacznie nabierać blasku, będzie po prostu przyjemniejsze.

Z moją pomocą, będziesz świadomie kreować:

 • swoje podejście do przeróżnych spraw,
 • dni i wydarzenia
 • to kim jesteś w relacjach z innymi ludźmi
 • twoją relację z samą sobą.
 • granice by chronić swoje serce przed poczuciem żalu
 • świadomość samej siebie w momentach gdy doświadczasz trudnych emocji.
Life coach for immigrants

Przestać się czuć rozerwaną pomiędzy dwoma światami?

Gdzie jest twoje miejsce? Tu czy w Polsce? Jest to oczywiste, czy czujesz się rozerwana pomiędzy dwoma światami, bo dziś nigdzie już nie przynależysz?

Może odnosisz wrażenie, że nie ma ciebie całej nigdzie… Nie umiałabyś się już odnaleźć w Polsce ale tutaj też nie czujesz się “u siebie”.

Z jednej strony kochasz naszą ojczyznę i tęsknisz za Polską, z drugiej strony, gdy tam jesteś po jakimś czasie chce się wracać bo:

 • To ciągłe narzekanie zaczyna cię drażnić.
 • Brak przyjaznych uśmiechów i manier w sklepach działa ci na nerwy.
 • Mimo, że Polska jest twoją ojczyzną, nie czujesz się tam tak jak kiedyś, gdy jeszcze mieszkałaś w Polsce.

Z drugiej strony: 

 • Amerykanie są milsi, doceniają twoją inność, ale jednak pewnych rzeczy nie rozumieją.
 • Tutaj też zapuściłaś korzenie, ale nie czujesz 100% przynależności.

I jak z tym żyć? Da się! I wcale nie musi to być ciągłym problemem. Co pomaga? Gdy rozwiniesz silne poczucie przynależenia do samej siebie. Jak to wygląda?

 • Jesteś dla siebie na tyle ważna by dostrzegać swoje własne potrzeby i na nie odpowiadać.
 • Wiesz dokładnie co robić by siebie wspierać. W każdym stanie emocjonalnym.
 • Wiesz co lubisz i za czym nie przepadasz, i bierzesz to pod uwagę gdy decydujesz o tym jak łączysz się ze światem.
 • Wiesz dokładnie jak chcesz tworzyć poczucie przynależenia tu w Stanach i jak chcesz nadal łączyć się z Polską. Nie jest to przypadkowe, tylko celowe.

Potrzebujesz mojej pomocy?

Porozmawiajmy! Opowiesz mi co się dzieje i jeśli mogę ci pomóć wytłumaczę jak by wyglądała nasza współpraca.

Miłe słowa

Co inne kobiety miały do powiedzenia o naszej współpracy...

Ewelina jest błyskotliwą, skupioną na sercu profesjonalistką, która łączy głębokie zrozumienie z umiejętnościami zawodowymi. Jest oddana czynieniu świata lepszym miejscem, a jej entuzjazm jest niezwykły. Czuję się podbudowana w jej obecności i bardzo się cieszę, że oferuje coaching. Ona jest darem dla tego świata.

AGNIESZKA

Eva jest najbardziej wypełnioną pasją, podnoszącą na duchu, twardo stąpającą po ziemi, szczerze mówiącą jak jest, trenerką, jaką kiedykolwiek spotkałam. Dzieli się z tobą narzędziami i wyjątkową perspektywą, dzięki którym możesz stać się najlepszą wersją siebie! Surowo, ale z miłością poprowadzi Cię do decyzji, które zmieniają twój świat. Wybierz ją jeśli potrzebujesz kobiety, która pomoże Ci dokonać niesamowitych rzeczy. Cieszę się, że pomogła mi widzieć więcej, działać i być!

KIM

„2 tygodnie temu zakończyłam 6-tygodniowy coaching z Eweliną. Pomogła mi dostrzec i zrozumieć moje mentalne blokady. Nadal widzę transformację w moim umyśle/ myśleniu/ uczuciach /życiu. Gorąco polecam Ewelinę, jeśli chcesz pokonać wszelkie przeszkody, powstrzymujące  Cię od tego, czego naprawdę pragniesz, kim naprawdę jesteś i jak chcesz się czuć.”

JAMIE

Nie potrafię opisać, jak bardzo Ewelina mi pomogła, będąc na wszystkich jej zajęciach na Zoomie! Otworzyła mi oczy bym miała więcej pewności siebie. Kocham siebie za to, że nauczyłam się być silna we własnej skórze. Nie potrzebuję nikogo. Jeśli ktoś okazuje mi brak szacunku, nie muszę tego tolerować i znosić ze względu na „maniery”, których tak wielu ludzi nie ma. Ten kurs pokazał mi, że można to rozwiązać w inny sposób. Bardzo podobała mi się życzliwość i szczerość Eweliny. Czuję, że poznałam przyjaciółkę na całe życie. Każdy powinien wypróbować ten kurs i wykazać się dużą otwartością, aby wyciągnąć z niego jak najwięcej!

Susan R.

Co za piękne, otwierające oczy przeżycie. KOCHAM EWELINĘ! W czasie kursu poprowadzi Cię do szukania odpowiedzi głęboko w sobie. Da ci narzędzia do przełamania blokad, które Cię dotychczas powstrzymywały przed działaniem.

Sara H.

„Ewelina jest mądrą i kompetentną mentorką i trenerką. Doskonale słucha i życzliwie prowadzi swoich uczniów do samoświadomości. Rozumie praktyczne aspekty codziennych przeszkód, dlatego delikatnie prowadzi Cię tam, gdzie możesz ruszyć do przodu, aby stać się kimś kto daje z siebie wszystko! Jest prawdziwa, miła i pełna współczucia! Czas spędzony z Eweliną Konyndyk to czas dobrze spędzony!”

Susan W.

Czy jest ci trudno budować
kontakty z Amerykanami?

Nauczę Cię, co robić, byś nawet gdy jesteś jedyną emigrantką w towarzystwie  Amerykanów.

  Po moim kursie będziesz czuła się spokojna i opanowana. Będziesz wiedziała dokładnie co powiedzieć i co zrobić nawet w tych najbardziej stresujących sytuacjach.