Life Coach For Immigrants

Zatrudnij mnie. • Life Coach For Immigrants

Do you need my help?

Życie na emigracji jest trudne.
Nauczę cię co robić by było łatwiejsze.

O czym będziemy rozmawiać gdy spotkamy się na Zoomie na 20 minut?​

Kochana moja, nie musisz cierpieć.

Mogę ci pomóc

Czesto zadawane pytania

Coaching pomaga w osobistym procesie transformacji. Możesz zatrudnić trenera, który pomoże Ci schudnąć lub zbudować odnoszący sukcesy biznes.  Wszystkich trenerów łączy nas to, że pomagamy naszym klientom osiągnąć konkretny rezultat.

Jako trenerka rozwoju osobistego pracuję z emigrantkami z Europy, które mieszkają w USA. Pomagam im stworzyć wewnętrzną siłę, budowanie ich “Amerykańskiego Snu” nie było przytłaczającą walką. Dzięki mnie moje klientki tworzą relację z samymi sobą opartą na życzliwości i współczuciu. Życie jest wystarczająco trudne. A staje się przyjemniejsze, gdy przestajemy je porównywać do naszej “idealnej wersji”  wciskanej nam przez media. 

 

Owszem, jeśli:

 

 • Nie jesteś zadowolona ze swojego życia, bo czujesz, że powinno być inne. 
 • Przeprowadziłaś się do Stanów Zjednoczonych i oczekiwałaś że życie tu będzie łatwiejsze niż w Polsce. Ale okazało się że życie na emigracji jest bardzo trudne. Masz dużo stresu, czujesz się przytłoczona nadmiarem spraw. Nie wiesz, jak sobie skutecznie z tym radzić, potrzebujesz pomocy. 
 • Zastanawiasz się czy decyzja o emigracji była słuszną. Jest ci trudno odpowiedzieć na to pytanie: Czy powinnam dalej tu zostać, czy powinnam wracać do Polski?
 • Nie jesteś pewna gdzie jest twoje miejsce. Odnosisz wrażenie że jesteś rozerwana pomiędzy dwoma światami. Bardzo tęsknisz za Polską, ale za każdym razem gdy tam wracasz nie czujesz się już jak u siebie.  Z drugiej strony w Stanach, też nie “ jesteś w domu”.
 • Od dawna czujesz, że masz potencjał, by się rozwijać i zmieniać, a teraz po prostu żyjesz z dnia na dzień, bez perspektyw na lepsze życie. 
 • Czekasz na “odpowiednią porę”, kiedy wszystko się ułoży, ale nic się nie zmienia, a życie wydaje się coraz trudniejsze do opanowania, to cię przytłacza i frustruje.   
 • Czujesz głęboko w sercu, że zanim będziesz mogła stać się osobą, którą pragniesz być, potrzebujesz na to zgody innych ludzi.  
 • Jesteś zmęczona ciągłym dbaniem o innych i ignorowaniem swoich potrzeb. 
 • “ Self Love” to dobry pomysł, ale bardzo trudny do wprowadzenia w życie. Jest ci ciężko być ciągle pozytywną i często odnosisz wrażenie, że nieważne jak bardzo się starasz zawsze znajdziesz coś czego możesz się “czepić”. 

Skorzystasz z pomocy terapeuty jeśli w twoim życiu wydarzyło się coś bardzo trudnego, traumatycznego co nadal ma duży wpływ na twoją teraźniejszość. Twoje życie nie jest łatwe. Zmagasz się z trudnościami i potrzebujesz pomocy w ustaleniu dlaczego jest aż tak źle. Terapia pomoże ci to odkryć, zrozumieć i uzdrowić.

Zatrudnisz trenera rozwoju osobistego  kiedy u podstaw twoje życie jest uporządkowane. Czujesz się w nim dobrze ale w głębi duszy wiesz że masz potencjał by żyć na innym poziomie. Spełniać swoje marzenia, osiągać cele i krok po kroku zmieniać się na lepsze. Nie wiesz jak to zrobić by zmiany były skuteczne i szybkie. Potrzebujesz z tym pomocy.

Oczywiście, że możesz sama nad sobą pracować, i zatrudnienie trenera rozwoju osobistego nie oznacza że ta praca dobiegłaby końca, przeciwnie. Jeśli sama już nad sobą pracujesz, będzie to doskonałą podstawą która przyspieszy twój rozwój w czasie pracy z trenerem. 

Owszem możemy i chcemy pracować nad sobą same ale nie jesteśmy w stanie same z zewnątrz obserwować naszych umysłów. 

Myślisz, że widzisz wszystko, ale Twój widok jest ograniczony. Trener rozwoju osobistego  pomoże ci dostrzec błędy w twoim procesie myślenia. Jak mogłabyś obserwować swój własny proces myślenia, jeśli ty go sama tworzysz?

Trener rozwoju osobistego, bedzie ci kibicować i pomagać walczyć o swoje marzenia, a to jest absolutnie bezcenne.

 • Bezpiecznej przestrzeni, w której będziemy eksplorować twój umysł bez osądzania i krytykowania. Wszystko czym się ze mną podzielisz zostanie między nami. 
 • Będę ci zadawać wiele głębokich pytań. Moim celem jest pomóc ci odkryć twoją osobistą prawdę i na jej podstawie podejmować decyzje z którymi czujesz się dobrze. 
 • Pomogę ci tworzyć strategie, które będą przeciwdziałały twojej tendencji do sabotowania postępów. ( wszyscy to robimy, dlatego tak ważne jest aby ktoś z zewnątrz czuwał nad tym za ciebie) 
 • Z moją pomocą określisz jak będziesz interpretować przeszkody, które będą się pojawiać na twojej ścieżce. Zrobisz to zanim się tak stanie, dzięki czemu będziesz przygotowana i nie zatrzyma to twojego postępu.  
 • Pomogę ci usprawnić postęp w twoim życiu. Dzięki naszej współpracy nie będziesz doświadczała głębokich wzlotów i upadków. Nie zrezygnujesz ze swojego celu. Będziesz uczyła się spotykać siebie samą dokładnie w tym miejscu w którym się znajdujesz. 
 • Pomogę ci rozwinąć wiarę w siebie i będę dla ciebie wsparciem wtedy gdy inni nie będą wiedzieć jak ci pomóc ( nawet jeśli bardzo tego pragną).

Nie wszyscy są, ale Ty jesteś gotową jeśli:

 

 • Wiesz że mogłabyś więcej, że masz potencjał osiągnąć te marzenia które drzemią w twoim sercu. Mieć ten swój American Dream. Czas zacząć budować siebie od środka i zacząć kreować życie świadomie. 
 • Chcesz skończyć z myśleniem: Jestem emigrantką, Jestem tu obca, nikt mnie nigdy w pełni nie zrozumie. Mieszkasz tu więc chcesz się tu czuć jak u siebie. Chcesz się nauczyć przynależeć, łączyć z tą kulturą, tu w Stanach. Wiesz, że nie wszyscy Amerykanie są fałszywi, a ten kraj ma wiele cudownych zalet.   
 • W głębi ducha masz wrażenie, że trochę jednak coś jest z Tobą nie tak, że Twoje życie powinno wyglądać inaczej. Ten American Dream wygląda lepiej u sąsiadów i znajomych, a u ciebie to scam. Więc co jest nie tak? Dlaczego nie ważne co robisz czujesz się źle? Masz już tego serdecznie dosyć. Jesteś zmęczona samą sobą. Czas na konkretną zmianę.
 • Chcesz w końcu zakończyć ten wewnętrzny dylemat: Kim jestem? Gdzie przynależę? Gdzie jest moje miejsce? Czy podjęłam dobrą decyzję? Może jednak powinnam była zostać w Polsce… ludzie w Polsce też dobrze teraz żyją. 
 •  Masz dość porównywania swojego życia z życiem innych emigrantek. Nie chcesz już patrzeć na inne kobiety z zazdrością. Wiesz, że ciebie to rani. Twoje życie zasługuje na twoją uwagę. Chcesz doświadczać go inaczej, bez poczucia beznadziei i zagubienia. 
 •  Masz dość przewijania FB w nieskończoność. Dosyć porównywania swojego życia do wykreowanego obrazu ideału którym karmią cię media społecznościowe. Twoje życie ma wartość. Chcesz zacząć to doceniać. 

Najpierw umówmy się na 30-sto minutową rozmowę. Opowiesz mi o swoim życiu i o tym co byś chciała w nim zmienić. Będę zadawała ci sporo pytań. Moim celem będzie zrozumienie kim jesteś, kim chcesz być i co ci stoi na drodze. 

Jeśli będę ci w stanie pomóc wytłumaczę jak to by wyglądało i jeśli będziesz zainteresowana wytłumaczę detale.

Określimy cele i każda sesja będzie zaplanowana specjalnie dla ciebie. Ale wiedz że ten czas ze mną jest TWÓJ. Będziemy rozmawiać o czymkolwiek nie zechcesz. Nie ma tematów które nie są dozwolone. Życie jest trudne i rzuca nam kłody pod nogi.  Jeśli będziesz się z czymś borykać i będziesz chciała o tym porozmawiać, wysłucham Cię w pełni i zapewnię Ci przestrzeń do wyrażenia tego, czego w danej chwili potrzebujesz.

Każda klientka skupia się na konkretnym celu. Może to być kariera, biznes, relacje, zdrowie, przynależenie, poczucie wartości – jeden obszar lub wiele różnych. Ty decydujesz.

Coaching realizowany jest w formie serii sesji online, zazwyczaj trwających 6 lub 12 miesięcy.

Liczy się odpowiedzialność, konsekwencja i dynamika.

Będziemy łączyć się na Zoomie z włączonym wideo. Ten element nie podlega negocjacjom. Aby móc prowadzić skutecznie sesję, muszę wiedzieć Twoją twarz i Twoje reakcje. Dzięki temu że będziemy siebie widzieć, możemy wchodzić w interakcję ze sobą, tak jakbyśmy siedziały w tym samym pokoju.

 

Pomiędzy naszymi sesjami będziesz też miała dostęp do mnie za pośrednictwem wiadomości tekstowych.